Wielkie wyróżnienie dla gminy Żukowo! Otrzymali godło „Teraz Polska”

0

Godło „Teraz Polska” stanowi dla samorządów jedno z najważniejszych wyróżnień w kraju. Teraz ten zaszczyt przypadł przedstawicielowi z powiatu kartuskiego. Gmina Żukowo została Laureatem XXVII edycji Konkursu „Teraz Polska”. 

– Godło „Teraz Polska” kojarzy się z najwyższą jakością produktów i usług na forum całego kraju a także poza jego granicami. Dla Gminy Żukowo jest to szczególne wyróżnienie za działalność na rzecz mieszkańców i potwierdzenie wysokiej pozycji Gminy na mapie samorządu polskiego. Udział w Konkursie „Teraz Polska” miał pokazać dynamizm i wysoki potencjał rozwojowy naszej gminy oraz uzyskać efekt promocji poprzez tak prestiżowy konkurs – mówi Wojciech Kankowski, Burmistrz gminy Żukowo.

Konkurs „Teraz Polska” ma charakter niekomercyjny. Rokrocznie wyłania on najlepsze produkty, usługi, przedsięwzięcia innowacyjne i gminy. W tegorocznej XXVII edycji Konkursu Kapituła nagrodziła Godłem „Teraz Polska” 13 produktów, 9 usług, 3 innowacje oraz 3 gminy.

Samorządy ubiegające się o godło „Teraz Polska” poddawane są wielostopniowej weryfikacji. Oceniane są przez pryzmat wszystkich zadań, które powinny być realizowane przez gminy. Analizie podlegają zarówno zagadnienia związane z polityką inwestycyjną, dostępnością do infrastruktury technicznej i sposobami realizacji polityki społecznej.

Więcej w wydaniu papierowym tygodnika „Głos Kaszub”, 6 czerwca.

 

Dodaj komentarz

avatar
1500