Cztery puchary świata we włoskim Rimini dla kartuskich kickbokserów

0

Od 15 do 18 czerwca we włoskim Rimini odbywał się Puchar Świata w Kickboxingu, kolejny z cyklu World Series. Jednymi z reprezentantów barw biało czerwonych byli zawodnicy PCNP Rebelia Kartuzy. Przywieźli do Polski cztery puchary świata!

Kaszubi wystawili 20 osobowy skład, wśród 1810 zawodników z 230 klubów z 40 państw z całego świata. W klasyfikacji narodowej Polska zajęła mocne 5 miejsce za Włochami , Rosjanami, Słowenią i Norwegią. Kaszuby reprezentowali: Nikola Zaborowska, Joanna Węsiora, Anita Cybula, Jagoda,Strzyżewska, Agata Trepczyk, Mikołaj Krause, Nikodem Bigus, Kamil Mateja, Bartek Arent, Joachim Żołnowski, Armin Wilczewski, Marcin Treder, Miłosz Szymczak, Mateusz Szymczak, Karol Weyer, Maciej Kulaszewicz, Adam Kryszewski, Łukasz Voelkner, Patryk Czyrski oraz Paweł Chrzanowski.

Kartuska ekipa przywiozła ze sobą 4 Puchary świata w Kickboxingu. Zdobyli je: Joanna Węsiora – 65 kg senior kick-light, Agata Trepczyk – 60 kd kadet kick-light, Paweł Chrzanowski – kick-light superciężka senior oraz Armin Wilczewski – 65 kg kadet kick-light.

Srebrne medale zdobyli: Nikola Zaborowska – 45 kg kadet kick-light, Mateusz Szymczak – 75 kick-light senior.

Natomiast brązowe medale trafiły do: Kamila Mateja – 67 kg Low-kick senior, Mikołaja Krause – 89 kg kick-light senior, Marcina Treder – superciężka kadet kick-light.

Info i foto: PCNP Rebelia Kartuzy / opr. P.CH.