Już 13 sierpnia niesamowita akcja! Ruszamy by poruszyć świat Milenki!

0

To już w tę niedzielę! Rusza niezwykła akcja, aby pomóc małej Milence. Ludzie o wielkich sercach wyruszą z Kartuz, aby ostatecznie dotrzeć do Sulmina i dać coś z siebie dziewczynce, która potrzebuje naszej pomocy.

Milenka ma 3,5 roku i mierzy się z przepukliną oponowo-rdzeniową. Obecnie jeździ na wózku inwalidzkim. W marcu tego roku zmarła mama Milenki, która walczyła z nowotworem.

Ciągle zbierane są nakrętki i płyty dla Milenki. Natomiast teraz kolejne osoby włączają się do pomocy dzięki akcji „Ruszamy by poruszyć świat Milenki”.

Akcja ta polega na przejdźcie z Kartuz do Sulmina. W okolicach Parku Solidarności wyruszą motocykle, pojazdy stare – oryginalne itp. W Żukowie na stacji Orlen dołączą do nich rowerzyści. Natomiast przy OSP Niestępowo jeźdźcy na koniach. W okolicach Sulmina wytyczone zostaną trasy 5 i 10 km dla biegaczy i zawodników Nordic Walking. Przygotowane zostaną dla nich puchary w różnych kategoriach (m.in. najwyższy, najniższy, najdłuższa broda, najdłuższe włosy, czy najlepszy pojazd). Start tej akcji o godz. 11:30

Odbywa się również wiele aukcji i licytacji. Organizatorzy zachęcają do zakupu koszulki. Wszystkie zebrane fundusze pozwolą postawić kolejny krok w kierunku zdrowia dziewczynki. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie facebookowej wydarzenia.

Na miejscu, w Sulminie, czeka nas także wiele atrakcji, m.in. zabawa muzyczna do późnych godzin nocnych.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem „Głosu Kaszub”. Nie może Was tam zabraknąć!

ABY POMÓC MILENCE…

FUNDACJA “ZŁOTOWIANKA”

77-400 Złotów, Widokowa 1

 KRS: 0000308316

 konto: 25 8944 0003 0002 7430 2000 0010

 Koniecznie dopisek:

 Milena Plichta P/98

Dodaj komentarz

avatar
1500