Węsiory. Dwie osoby ranne – samochód uderzył w wiatę

0

Policjanci z kartuskiej komendy ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj, 30 marca, wieczorem na drodze wojewódzkiej 228 w miejscowości Węsiory. Kierująca vw polo straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła we wiatę przystanku autobusowego, na którym siedział 64-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły dwie osoby.

 

 

Wczoraj, 30 marca, kilka minut po godz. 19:30 dyżurny kartuskiej policji odebrał zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej 228 w miejscowości Węsiory. Na miejsce wypadku natychmiast pojechali policjanci i powiadomione zostały służby ratownicze. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny, a policyjny technik sporządził dokumentację fotograficzną i zabezpieczył ślady.

Ze wstępnych relacji policjantów wynika, że kierująca vw polo 27-latka z nieustalonych przyczyn zjechała na lewe pobocze i uderzyła we wiatę przystanku autobusowego, na którym siedział 64-letni mężczyzna. W wyniku uderzenia wiata uległa całkowitemu zniszczeniu. W wyniku wypadku mężczyzna doznał licznych obrażeń i został przewieziony do szpitala gdzie trafiła też  6-letnia pasażerka polo. 27-latce nic się nie stało.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierującej – kobieta była trzeźwa.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia i apelują o spokojną, rozsądną i przede wszystkim odpowiedzialną jazdę.

Info: KWP w Gdańsku

SAMOCHÓD UDERZYŁ WE WIATĘ AUTOBUSOWĄ, DWIE OSOBY RANNE (1)

 

Dodaj komentarz

avatar
1500