9 listopada wybory do Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Kartuskiego

0

V kadencja Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Kartuskiego dobiega końca. W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach odbędą się wybory do Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Kartuskiego. 

9 listopada o godz. 17:00 w sali konferencyjnej Komendy Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Kartuzach przy ul. 3 Maja 16a odbędą się wybory członków VI kadencji.
Rada jest niezależnym zespołem doradczym dla samorządów.
– Z inicjatywy Rady zrealizowaliśmy wspólnie wiele przedsięwzięć. Jedną z nich jest „Festiwal Ludzie dla Ludzi”, podczas którego organizacje prezentują mieszkańcom swoją działalność. Organizujemy akcję „Zostaw 1 % podatku w Powiecie Kartuskim” apelując do mieszkańców o wsparcie 1 % organizacji pożytku publicznego działających na naszym terenie. Rada zrealizowała także we wszystkich gminach cykl spotkań „My i nasza przestrzeń”, których celem było poznanie się i integracja organizacji działających w danym środowisku. Członkostwo w Radzie jest nieodpłatne. Spotkania Rady nie są regularne i obywają się w zależności od podejmowanych w danym czasie przedsięwzięć i potrzeb – informuje Starostwo Powiatowe w Kartuzach. Kandydatury można składać do 25 października.
Instrukcja, upoważnienie do głosowania i zgłoszenie kandydata poniżej:

Instrukcja do głosowania – ROPPK 2017

Zgłoszenie Kandydata – ROPPK 2017

Upoważnienie do głosowania – ROPPK 2017

Dodaj komentarz

avatar
1500