Szkoły powiatu kartuskiego biorą udział w konkursie “Wzorowa Łazienka”. Trwa głosowanie!

0

Pięć szkół z terenu powiatu kartuskiego bierze udział w 4. edycji konkursu “Wzorowa Łazienka”. Celem akcji jest poprawa warunków sanitarnych w szkolnych łazienkach oraz edukacja uczniów w zakresie właściwego dbania o higienę. Obecnie trwa głosowanie.

Szkoły Podstawowe w Brodnicy Górnej, Gołubiu, Kamienicy Szlacheckiej, Klukowej Hucie, Kożyczkowie oraz dwie placówki z Żukowa biorą udział w konkursie. Nagrodą główną będzie wsparcie finansowe w wysokości 30 000 zł na remont szkolnej łazienki.

 – W programie nie tylko nagradzamy, ale przede wszystkim edukujemy.We współpracy z ekspertami przygotowaliśmy scenariusz lekcji uczącej dzieci higieny, który można  przeprowadzić na lekcji godziny wychowawczej. Język i materiały przystosowane są do wieku i poziomu edukacji dzieci w wieku szkolnym – informuje organizator.

Każda ze zgłoszonych szkół stworzyła galerię prac uczniów pod tytułem “Wzorowa Łazienka”. Teraz zadanie należy do nas – możemy oddawać, na daną galerę prac, głosy. Głosujemy codziennie do końca listopada.

Szkoła może zdobyć głosy, a tym samym punkty poprzez głosowanie na galerię szkoły (nie można głosować na poszczególne prace). Aby oddać standardowy głos należy podać swój adres email i postępować zgodnie z poleceniami na stronie. Prawidłowo oddany głos skutkuje komunikatem na stronie z taką informacją. Z jednego adresu email można oddać jeden głos na dobę. Z jednego adresu IP można oddać max. 150 głosów w ciągu doby. Głosować można w sekcji „Głosuj”.

Link do strony z głosowaniem poniżej:

WZOROWA ŁAZIENKA – GŁOSOWANIE

Dodaj komentarz

avatar
1500