Artur Siódmiak znowu poprowadził lekcję WF-u w Przodkowie (FOTO)

0
fot. ZS Przodkowo

Hala sportowo-widowiskowa w Przodkowie ponownie zapełniła się młodymi sportowcami. Około 140 uczniów klas drugich i trzecich po raz kolejny wzięło udział w gigantycznej lekcji wychowania fizycznego. Wszystko to u boku znanego szczypiornisty – Artura Siódmiaka.

Było to kolejne spotkanie Artura Siódmiaka z uczniami Szkoły Podstawowej w Przodkowie. W ubiegły poniedziałek, 30 października, znowu podopieczni placówki w Przodkowie wzięli udział w “Lekcji WF-u z Mistrzem”.

Około 140 uczniów klas drugich i trzecich, chętnie i z uśmiechem na twarzy brało udział w kolejnych zadaniach i ćwiczeniach. Co ważne, włączyli się także starsi uczniowie, którzy nie mogli nie skorzystać z okazji aby potrenować u boku znanego sportowca.

Zajęcia są zapowiedzią Akademii Siódmiaka, która już niedługo w Przodkowie.

– Jesteśmy, jak najbardziej zainteresowani taką akademią. Wspomożemy ten pomysł organizacyjnie, a może częściowo i finansowo. Na pewno pomożemy z udostępnieniem obiektu. Niedługo będą rozmowy w tej sprawie. Jest oddźwięk dzieci, że taką akademią są zainteresowani – mówi pod koniec maja tego roku na łamach naszego tygodnika wójt Andrzej Wyrzykowski.

 

Dodaj komentarz

avatar
1500