„Banińskie kwiatuszki” zwycięskie w konkursie talentów w Borkowie!

0
fot. OKiS w Żukowie

Podczas, odbywającego się w Borkowie, II Gminnego Przeglądu Talentów przyznano osiem wyróżnień i jedną Nagrodę Specjalną. Jury najważniejszą nagrodę przyznało „Banińskim kwiatuszkom”.

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie wraz ze Szkołą Podstawową w Borkowie już po raz drugi zorganizowali Gminny Przegląd Talentów. W tym roku wzięło w nim udział 61 uczestników. 14 spośród nich zaprezentowało się w śpiewie lub grze na instrumencie, 5 osób zaprezentowało swój talent plastyczny. Nie zabrakło również kategorii ruchowej. W części indywidualnej zaprezentowało swoje umiejętności 5 dziewcząt. Wystąpiły także cztery grupy: 2 duety i dwa zespoły: Gimnastyczki Leźno i Banińskie Kwiatuszki.

Ostatecznie jury w składzie Paulina Milczanowska – przewodnicząca, Barbara Halasz i Joanna Zięba przyznało osiem wyróżnień i nagrodę specjalną, którą otrzymał zespół „Banińskie kwiatuszki”. Jak przyznaje jury, ciężko było wybrać i uhonorować wyróżnieniami występujących wykonawców, ponieważ wszyscy byli wspaniali.

Podziękowania, upominkowe dyplomy i wyróżnienia wręczyli Wojciech Kankowski Burmistrz Gminy Żukowo, Józef Belgrau Dyrektor Szkoły Podstawowej w Borkowie, Monika Spychalska Zastępca Dyrektor OKiS w Żukowie oraz członkowie jury.

Info i foto: OKiS w Żukowie / opr. P.CH.

Nagroda specjalna:

Banińskie Kwiatuszki

Wyróżnienia:

Michał Galiński – kat. gra na instrumencie

Andrzej Galiński – kat. gra na instrumencie

Konrad Wesołek – kat. gra na instrumencie

Agnieszka Tusk – kat. śpiew

Maja Zaboklicka – kat. śpiew

Maria Patoka – kat. plastyka

Natalia Chustak – kat. taniec

Amelia Gierszewska – kat. taniec

 

fot. OKiS w Żukowie
fot. OKiS w Żukowie
fot. OKiS w Żukowie

Dodaj komentarz

avatar
1500