Rozstrzygnięto konkurs na plakat promujący „Kino za rogiem” w Chmielnie

0
fot. GOKSiR w Chmielnie

Praca Aleksandry Klawikowskiej ze szkoły w Miechucinie wygrała w konkursie na plakat promujący „Kino za rogiem” w Chmielnie. Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie.

43 uczniów z terenu powiatu kartuskiego wzięło udzia w konkursie plastycznym na plakat promujący „Kino za rogiem” w Chmielnie, które już niedługo zostanie uruchomione w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie.
Prace oceniało jury w składzie: Małgorzata Kobus, Oliwia Beling oraz Brygida Michalewicz. Członkowie komisji konkursowej oceniali: poziom artystyczny, nawiązanie do tematu, przekazanie treści oraz klimatu filmu za pomocą elementów malarskich​ ​i​ ​graficznych,​ a także ​nawiązanie​ ​do​ ​miejscowości​ ​Chmielno.
Ostatecznie zdecydowano przyznać pierwsze miejsce Aleksandrze Klawikowskiej ze szkoły w Miechucinie. Przyznano także cztery wyróżnienia. Otrzymali je: Michał Etmański (SP w Chmielnie), Jagoda Szczypior (SP nr 2 w Kartuzach), Kinga Kuziemkowska (ZKiW w Stężycy) oraz Sandra Rejter (SP w Mojuszu). Zwycięska grafika, zostanie wykorzystana do stworzenia plakatu kina.
Prace podziwiać będzie można na specjalnie przygotowanej wystawie, już 6 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie.

Dodaj komentarz

avatar
1500