Kolejny turniej “Rakietą z Mikołajem” za nami!

0
fot. GOK w Somoninie

W IX Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych „Rakietą z Mikołajem” udział wzięli zawodnicy reprezentujący 6 szkół gminy Somonino, w tym 2 Gimnazja.

Organizatorem IX Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych „Rakietą z Mikołajem” był Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie.

Wyniki:

Kategoria klas I – II szkół podstawowych:

Dziewczęta:

I miejsce- Fila Marta – SP Borcz

II miejsce- Ulenberg Amelia – SP Borcz

III miejsce- Zielińska Dominika – SP Somonino

IV miejsce- Gogolińska Weronika – SP Somonino

Chłopcy:

I miejsce- Radziewicz Maciej – SP Egiertowo

II miejsce- Maszk Tymoteusz – SP Egiertowo

III miejsce- Krencki Szymon – SP Borcz

IV miejsce- Marszewski Maurycy – SP Borcz

V miejsce- Holka Oliwier – SP Somonino

V miejsce- Gangalewski Joachim – SP Somonino

Kategoria klas III – IV szkół podstawowych:

Dziewczęta:

I miejsce- Wilkowska Nikola – SP Egiertowo

II miejsce- Dymek Faustyna – SP Borcz

III miejsce- Cirocka Liliana – SP Borcz

IV miejsce- Kryszewska Alicja – SP Egiertowo

V miejsce- Wojtiuk Maja

VI miejsce- Skwirowska Matylda – SP Goręczyno

Chłopcy:

I miejsce- Ulenberg Oliwier – SP Borcz

II miejsce- Kuszaj Patryk – SP Borcz

III miejsce- Mikłaszewicz Adam – SP Goręczyno

IV miejsce- Butowski Aleksander – SP Somonino

V miejsce- Radziewicz Piotr – SP Egiertowo

VI miejsce- Skierka Julian – SP Egiertowo

Kategoria klas V – VI szkół podstawowych:

Dziewczęta:

I miejsce- Szczygieł Aleksandra – SP Borcz

II miejsce- Deja Magdalena – SP Egiertowo

III miejsce- Domosadzka Lena – SP Borcz

IV miejsce-Borkowska Agata – SP Somonino

V miejsce- Plichta Antonina – SP Egiertowo

VI miejsce- Klein Klaudia – SP Egiertowo

Chłopcy:

I miejsce- Zwara Błażej – SP Borcz

II miejsce- Borkowski Gracjan – SP Borcz

III miejsce- Wilkowski Damian – SP Egiertowo

IV miejsce- Arendt Błażej – SP Somonino

V miejsce- Kroczka Aleksander –SP Egiertowo

VI miejsce- Gostkowski Szymon – SP Goręczyno

Kategoria klas VII szkół podstawowych:

Dziewczęta:

I miejsce- Draws Anna – SP Borcz

II miejsce- Cymerman Izabela – SP Somonino

III miejsce- Gruchała-Wensierska Emilia – SP Borcz

IV miejsce- Skierka Roksana – SP Somonino

V miejsce- Gruchała Alicja – SP Egiertowo

VI miejsce- Szewczyk Julia – SP Egiertowo

Chłopcy:

I miejsce- Plichta Kamil – SP Somonino

II miejsce- Jankowski Bartek – SP Egiertowo

III miejsce- Krefta Bartłomiej – SP Somonino

IV miejsce- Szadach Paweł – SP Egiertowo

V miejsce- Dymek Denis – SP Borcz

VI miejsce- Lihs Damian – SP Borcz

Kategoria szkół gimnazjalnych:

Dziewczęta:

I miejsce- Draws Ewa – SP Somonino

II miejsce- Gruchała-Węsierska Karolina – SP Somonino

III miejsce- Zwara Alicja – SP Somonino

IV miejsce- Wilkowska Natalia – SP Somonino

V miejsce- Gembel Amelia – SP Somonino

VI miejsce- Brylowska Julia – SP Goręczyno

Chłopcy:

I miejsce- Borkowski Nikodem – SP Borcz

II miejsce- Stankowski Jan – SP Somonino

III miejsce- Wolski Seweryn – SP Somonino

IV miejsce- Fila Michał – SP Somonino

V miejsce- Formela Mateusz – SP Somonino

VI miejsce- Jaskulski Nikodem – SP Goręczyno

Wyniki drużynowe:

SZKOŁY PODSTAWOWE

I MIEJSCE I PUCHAR WÓJTA GMINY SOMONINO:

SP w Borczu

II MIEJSCE I PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY SOMONINO:

SP w Egiertowie

III MIEJSCE I PUCHAR DYREKTORA GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W SOMONINIE:

SP w Somoninie

IV MIEJSCE I PUCHAR:

SP w Goręczynie

SZKOŁY GIMNAZJALNE

I MIEJSCE I PUCHAR WÓJTA GMINY SOMONINO:

SOMONINO

II MIEJSCE I PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY SOMONINO:

GORĘCZYNO

Dodaj komentarz

avatar
1500