Marcin Szreder laureatem konkursu na film promujący kształcenie zawodowe

0
fot. nadesłane

Marcin Szreder uczeń ZSZiO w Kartuzach pod opieką Renaty Rybakowskiej został laureatem w konkursie kreatywnym na film promujący kształcenie zawodowe przez sieć ReferNet Polska. Organizatorem konkursu jest Instytut Badań Edukacyjnych w Warszawie.

Oceny przesłanych filmów dokonała Kapituła konkursu, która po burzliwych, trwających kilka dni obradach wyłoniła laureatów konkursu. Jednym z nich jest właśnie Marcin, którego film pokazujący życie ucznia w jego perspektywie pt. „Moja zajawka” zwyciężył.

Uroczysta konferencja wręczenia nagród odbyła się 28 listopada w Ministerstwie Edukacji Narodowej w Warszawie, gdzie nagrody wręczała pani wiceminister Edukacji Narodowej – Marzena Machałek, która powiedziała, że nagrodzone filmy świadczą o tym, że kocha się to co robi, jak ważna jest szkoła i zdobycie zawodu. Podkreśliła także, że polska gospodarka potrzebuje ludzi kształcących się w szkołach branżowych, zawodowych i technikach.

– Jako nauczyciel i zarazem opiekun Marcina mogą powiedzieć, że jestem z niego bardzo dumna. Jego entuzjazm, pasja i zaangażowanie w tym co robi jest godne podziwu. Szkoła to nie tylko nauka ale możliwość rozwijania swoich pasji, dlatego też życzę mu wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i tego by w przyszłości osiągał wymarzone cele – mówi Renata Rybakowska.

 

Info: R. Rybakowska 

Foto: nadesłane

fot. nadesłane
fot. nadesłane
fot. nadesłane

Dodaj komentarz

avatar
1500