W Somoninie ponownie nagrodzono twórców najpiękniejszych szopek

0
fot. GOK w Somoninie

Tradycyjnie, gdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, w Gminnym Ośrodku Kultury w Somoninie ma miejsce rozstrzygnięcie Konkursu na Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe. W tym roku w konkursie wzięło udział 854 osób. 

W konkursie wzięło udział 854 wykonawców z 44 placówek oświatowych powiatu kartuskiego (przedszkoli, szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych). Do oceny złożono 95 prac, w tym 33 prac zbiorowych, wykonanych przez 792 młodych plastyków (przedszkola i klasy „0”) oraz 59 prace indywidualne.

Zgodnie z regulaminem konkursu, uczniowie, którzy zajęli miejsca od I do III oraz wyróżnieni w konkursie otrzymali nagrody rzeczowe, pozostali uczestnicy zaś – nagrody pocieszenia w postaci książeczek i słodkich upominków.

Komisja w składzie: Przewodnicząca – Mirosława Kazana, członkowie: Stanisława Neubauer oraz  Danuta Kosowska dokonała oceny prac złożonych do Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Po dokładnym zapoznaniu się z przedstawionymi pracami Komisja postanowiła wyłoniła zwycięzców.

Info i foto: GOK Somonino

 

PRZEDSZKOLA

I miejsce – Zespół Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie

II miejsce – Niepubliczne Przedszkole “Junior” w Hopowie

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Gowidlinie

Wyróżnienie – Przedszkole “Chatka Puchatka” w Gowidlinie

Wyróżnienie – Niepubliczne Przedszkole “Aniołek” w Kiełpinie

Wyróżnienie – Zespół Kształcenia i Wychowania w Klukowej Hucie

KLASY “0”

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Reskowie

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Miechucinie

III miejsce – Przedszkole Niepubliczne “Miś Uszatek” w Miechucinie

Wyróżnienie – Szkoła Podstawowa w Egiertowie

Wyróżnienie – Niepubliczne Przedszkole “Chatka Puchatka” w Somoninie

Wyróżnienie – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Żukowie

KLASY I – II

I miejsce – Daniel Czapiewski – Szkoła Podstawowa w Somoninie

II miejsce – Wiktoria Labudda – Szkoła Podstawowa w Skrzeszewie

III miejsce – Lena Onasz – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Żukowie

Wyróżnienie – Eliza Biernat – Szkoła Podstawowa w Egiertowie

Wyróżnienie – Milena Kosater – Szkoła Podstawowa w Glinczu

Wyróżnienie – Agnieszka Zemke – Szkoła Podstawowa w Czeczewie

KLASY III – IV

I miejsce – Nataniel Zaborowski – Szkoła Podstawowa w Somoninie

II miejsce – Amanda Zielińska – Szkoła Podstawowa w Przyjaźni

III miejsce – Marta Konkel – Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy

Wyróżnienie – Kacper Wydrowski – Szkoła Podstawowa w Prokowie

Wyróżnienie – Karolina Rzeszewicz – Szkoła Podstawowa w Czeczewie

Wyróżnienie – Denis Dymek – Szkoła Podstawowa w Borczu

KLASY V – VI

I miejsce – Marta Dąbrowska – Zespół Kształcenia i Wychowania w Brodnicy Górnej

II miejsce – Nikodem Rutkowski – Szkoła Podstawowa w Sierakowicach

III miejsce – Martyna Konkol – Szkoła Podstawowa w Miechucinie

III miejsce – Maja Grzymska – Szkoła Podstawowa w Somoninie

Wyróżnienie – Vanessa Stefańska – Szkoła Podstawowa w Puzdrowie

Wyróżnienie – Weronika Patelczyk – Szkoła Podstawowa w Egiertowie

Wyróżnienie – Szymon Czaja – Szkoła Podstawowa w Skrzeszewie

KLASY VII

I miejsce – Kinga Kuziemkowska – Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy

I miejsce – Robert Jereczek – Szkoła Podstawowa w Podjazach

II miejsce – Wiktoria Mering – Szkoła Podstawowa w Egiertowie

III miejsce – Amelia Lubecka – Szkoła Podstawowa w Somoninie

Wyróżnienie – Karolina Cybula – Zespół Szkół w Mściszewicach

Wyróżnienie – Maksymilian Schmidt – Szkoła Podstawowa w Chmielnie

KLASY GIMNAZJALNE

I miejsce – Ewelina Pupacz – Szkoła Podstawowa w Czeczewie

II miejsce – Jakub Dąbrowski – Zespół Szkół w Mściszewicach

III miejsce – Wiktoria Ellwart – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Żukowie

Wyróżnienie – Aleksandra Klawikowska – Szkoła Podstawowa w Miechucinie

Wyróżnienie – Karolina Puzdrowska – Szkoła Podstawowa w Somoninie

Dodaj komentarz

avatar
1500