Sylwia Leyk przewodniczącą kartuskiego PIS-u

0

Odbyły się już wybory wewnątrzpartyjne w Prawie i Sprawiedliwości. Podczas nich wybrano nową przewodniczącą kartuskiego oddziału. Została nią Sylwia Leyk.

– W demokracji jest tak, iż każdy może ubiegać się o funkcje, stanowiska. Tak też było podczas wyborów na szefa struktur terenowych kartuskiego PiS. Było kilka kandydatur, wygrała osoba, która otrzymała największą ilość głosów – uzyskując największe poparcie do sprawowania mandatu przewodniczącego. Frekwencja wyborcza była idealna, niemalże stuprocentowa (nieobecność jednego członka). Co bardzo cieszy i świadczy o wielkiej odpowiedzialności i zaangażowaniu członków naszych struktur – mówi tuż po wyborach Sylwia Leyk – Wybór mojej osoby na przewodniczącą komitetu jest dla mnie miłym zaskoczeniem.

Na chwilę obecną ukonstytuował się 5-cio osobowy Zarząd, przed którym stawiane będą nowe cele, a tym głównym będzie przygotowanie do przyszłorocznych wyborów samorządowych.

– Dokonaliśmy już raport otwarcia, który stanowi swoistą analizę wyborczą, skupiamy się na tym, co działo się w ostatnich latach w kwestii wyborów i kampanii samorządowych – relacjonuje nowa przewodnicząca.

Skład zarządu:

Sylwia Leyk – Przewodnicząca
Grzegorz Kowalewski – Sekretarz
Franciszek Sikora – Skarbnik
Joanna Andrzejewska – członek zarządu
Ryszard Walaszkowski – członek zarządu

Fot. PIS – Powiat Kartuski
Fot. PIS – Powiat Kartuski
Fot. PIS – Powiat Kartuski
Fot. PIS – Powiat Kartuski

Dodaj komentarz

avatar
1500