Przyjaciele kartuskiego Katolika bawili się po raz 5. na balu karnawałowym

1
Fot. nadesłane

Już po raz piąty w Kartuzach w Restauracji Złota Jesień odbył się Karnawałowy Bal Katolika, organizowany przez Katolicką Szkołę Podstawową im. św. Jana Pawła II w Kartuzach.

Karnawałowy Bal Katolika wpisał się już na stałe w kalendarz wydarzeń szkolnych. W zabawie oprócz nauczycieli i pracowników szkoły biorą udział również rodzice uczniów uczących się w Katolickiej Szkole Podstawowej, przyjaciele szkoły i absolwenci kartuskiego “Katolika”.

Fot. nadesłane

Zabawa miała charakter integracyjno-charytatywny. Podczas tegorocznego balu odbyły się licytacje i loterie fantowe, z których dochód przeznaczony jest na fundusz stypendialny dla uczniów szkoły.

Fot. nadesłane

Ten rok dla Katolickiej Szkoły Podstawowej będzie czasem wyjątkowym, bowiem to już 20 lat, jak w Kartuzach istnieje szkoła katolicka. 12 maja br. czekają placówkę główne obchody świętowania istnienia szkoły z udziałem Ks. Biskupa Ryszarda Kasyny.

Fot. nadesłane

Tegoroczny Bal pięknie wkomponował się w rozpoczęcie świętowania okrągłej rocznicy.
Dyrekcja szkoły wraz z Gronem Pedagogicznym i Radą Rodziców serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania balu i tym wszystkim, którzy wspaniale się bawili.

Fot. nadesłane

Fot. nadesłane
Fot. nadesłane
Fot. nadesłane
Fot. nadesłane

Info i foto: nadesłane / opr. KC

1
Dodaj komentarz

avatar
1500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
trackback

northwestpharmacy http://cialisonla.com/

You reported it perfectly!