Mali przodkowianie wystąpili dla swoich babć i dziadków (FOTO)

0
Fot. Karina Cierocka

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Przodkowie nie zapomnieli o ukochanych dziadkach. Jak co roku zaprosili ich w mury swojej szkoły na wspólne świętowanie. Były tańce, śpiewy, życzenia i uściski. 

Kilkadziesiąt uczniów klas “0” przygotowało specjalnie dla swoich dziadków muzyczno-taneczny program artystyczny. Babcie i dziadkowie gromko oklaskiwali swoich wnuków, a niejednemu zakręciła się i łezka w oku, widząc artystyczne popisy swoich oczek w głowie.

Fot. Karina Cierocka

Największe uznanie wzbudziły znane polskie piosenki w wykonaniu dzieci. Utwory zostały dobrane w taki sposób, aby obrazować relacje dziadek-babcia, co wywoływało salwy śmiechu na przodkowskiej hali sportowo-widowiskowej.

Fot. Karina Cierocka

Skoro święto, musi być i ciasto. Tak było i w tym przypadku. Każdy z gości otrzymał kawałek przygotowanego specjalnie na tę okazję toru. Nie zabrakło także przygotowanych specjalnie na tę okazję upominków.

Fot. Karina Cierocka

Występy dzieci podziwiali także goście. Na hali obecny był Wójt Gminy Przodkowo – Andrzej Wyrzykowski, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Przodkowo – Tadeusz Pupacz, ks. Wacław Mielewyczk – proboszcz przodkowskiej parafii o oraz dyrektor placówki – Jerzy Soliwoda.

 

Dodaj komentarz

avatar
1500