Bubliczki i Piersi na finał pierwszego dnia święta powiatu kartuskiego (FOTO)

0
Fot. K. Cierocka

Pierwsza część Dni Powiatu Kartuskiego za nami. Na zakończenie zagrały energetyczne i folkowe Bubliczki oraz żywiołowe i rockowe Piersi. Wcześniej Park Solidarności w Kartuzach opanowały organizacje pozarządowe.

Sobotnie wydarzenia w Parku Solidarności rozpoczęły się Festiwalem Ludzie dla Ludzi. Była to okazja, aby poznać organizacje pozarządowe i stowarzyszenia działające na co dzień na terenie powiatu kartuskiego. 

Fot. K. Cierocka

Później na scenie wystąpili studenci Akademii Muzycznej w Gdańsku prezentując swoje interpretacje utworów Justina Timberlake’a. Po nich przyszedł czas na folkowe Bubliczki, które soim oryginalnym brzmieniem rozbujały kartuską publiczność. Gwiazdą wieczoru była grupa Piersi, która znaną “Bałkanicą” zaprosiła obecnych do wspólnej zabawy pod sceną.

Fot. K. Cierocka

Dzisiaj czekają nas kolejne emocje w Parku Solidarności. Wydarzenia rozpoczną się już od 16. Krainą Rękodzieła Artystycznego, w trakcie której poznamy laureatów nagrody Starosty Kartuskiego Perła dla Życia. Następnie na scenie zaprezentują się kolejno: Słowiańska Dusza, Mitra, Sidney Polak, a gwiazdą wieczoru będzie Varius Manx wraz z Kasią Stankiewicz.  

Dodaj komentarz

avatar
1500