Zmiany na stanowiskach dyrektorskich w Żukowie i w Przyjaźni

0
Fot. UG w Żukowie

Od września nowym dyrektorem żukowskiej “Jedynki” zostanie Przemysław Czachorowski. Stery w szkole w Przyjaźni obejmie Magda Zawistowska.

Z dniem 31 sierpnia br. kończą swoją kadencję dyrektorzy następujących szkół podstawowych: SP Nr 1  im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie – Renata Stubińska –  Nalewajek, SP im. Jana Pawła II w Przyjaźni – Jacek Karszny oraz SP im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie – Robert Zochniak, któremu w wyniku rozstrzygnięcia konkursowego ponownie powierzono stanowisko dyrektora tej placówki na okres 5 lat.

Nowym dyrektorem  Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie od 1 września br., zgodnie z wynikiem konkursu, został Przemysław Czachorowski.

Funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej w Przyjaźni obejmuje od 1 września Magda Zawistowska. W związku z nierozstrzygnięciem konkursu (komisja konkursowa nie wyłoniła kandydata na dyrektora),  Burmistrz Gminy Żukowo w porozumieniu z Pomorskim Kuratorem Oświaty w Gdańsku podjął decyzję o powierzeniu stawiska dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Przyjaźni Magdzie Zawistowskiej na okres 2 lat.

Info i foto: UG w Żukowie / opr. KC

Dodaj komentarz

avatar
1500