“Szkło Kontaktowe” będzie nadawać z Restauracji Mulk w Miszewku!

0
Fot. TVN24, Restauracja Mulk

Kultowy program satyryczno-polityczny “Szkło Kontaktowe” zawita na Kaszuby! Już w najbliższy piątek 14 września o godz. 22. prowadzący na żywo nadawać będą z Restauracji Mulk w Miszewku!

 

Już w ten piątek –  14 września doskonale znane “Szkło Kontaktowe” (program stacji TVN24) poprowadzi program na żywo z Restauracji Mulk w Miszewku. Wiadomość została ogłoszona na facebookowym profilu restauracji w Miszewku.

Fot. Facebook / Restauracja Mulk

I chociaż na sala bankietowa będzie w czasie nagrania zamknięta dla gości, to nic nie przeszkadza temu, aby w trakcie emisji programu wysłać SMS-a, który później ukaże się na charakterystycznym dla Szkiełka pasku.

“Szkło Kontaktowe” nadawane jest od 2005 roku, to pionierski program, w którym zdecydowano się oddać głos widzom, bez cenzury za pośrednictwem połączenia telefonicznego. Podczas programu można też czytać SMSy nadsyłane przez widzów, redakcja czerpie inspirację oraz materiały z korespondencji mailowej. Program stworzyły osobowości ze świata dziennikarstwa, kabaretu i kultury. Ta niespotykana i oryginalna formuła pozwala na łączenie komentarzy publicystycznych o zabarwieniu satyrycznym i jest wzbogacona o głos widzów. (źródło: www.tvn24.pl)

 

Dodaj komentarz

avatar
1500