Kaszubskie Centrum Sportów Walki coraz bliżej!

0

W Kartuzach przy ul. Węglowej powstaje Kaszubskie Centrum Sportów Walki. Inwestorem przedsięwzięcia jest Karol Słabek, Prezes Zarządu Pomorskie Centrum Napraw Pojazdów. Prace wykończeniowe i adaptacyjne już trwają. To pierwszy tego typu obiekt w Powiecie Kartuskim.

 

– Budując Kaszubskie Centrum Sportów Walki chcę przede wszystkim zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego stylu życia – podkreśla Karol Słabek. – Sporty walki kształtują charakter, pewność siebie i ducha rywalizacji. Takiego obiektu w naszym regionie nie ma, a szkoda, bo obserwując lokalne imprezy widzę jak ogromnym zainteresowaniem cieszy się np. kickboxing.

To właśnie kickboxerzy klubu Pomorskie Centrum Napraw Pojazdów Rebelia Kartuzy jako pierwsi rozpoczną treningi w obiekcie. W jego centralnym punkcie znajdzie się pełnowymiarowy ring. Nie zabraknie też sprzętu do CrossFitu, worków treningowych i innych urządzeń do ćwiczeń. W budynku znajdą się również szatnie i prysznice.

– Kaszubskie Centrum Sportów Walki będzie bardzo dobrym miejscem do naszych treningów – mówi Patryk Zaborowski, trener klubu Pomorskie Centrum Napraw Pojazdów Rebelia Kartuzy. – Wierzę też, że dzięki temu obiektowi wzrośnie jeszcze bardziej zainteresowanie sportami walki na Kaszubach.

Warto przypomnieć, że Pomorskie Centrum Napraw Pojazdów ze sportem związane jest od dłuższego czasu. Firma sponsoruje kluby: Pomorskie Centrum Napraw Pojazdów Rebelia Kartuzy, AZS AWFiS Gdańsk – sekcja tenisa stołowego, UKS Trops Kartuzy – sekcja pływacka, Morena Wega Żukowo oraz GKS Cartusia – sekcja zapaśnicza.

Info i foto: Pomorskie Centrum Napraw Pojazdów

Czytaj też: Karol Słabek: Ta hala im się po prostu należy…

 

Dodaj komentarz

avatar
1500