Święty Mikołaj ma tę moc! – Mikołajki w KCSW (FOTO)

0
Fot. Piotr Chistowski

Mikołaj też musi mieć krzepę! W końcu przed nim wspinaczka na przeróżnego typu kominy i konieczność noszenia paczek wszystkich możliwych gabarytów. Nie zapomina więc o potrzebnym treningu. Dzieciaki miały możliwość zobaczenia, jak święty Mikołaj trenuje w Kaszubskim Centrum Sportu Walki.

Kto nie chciałby potrenować ze św. Mikołajem? Chyba każdy z nas gdyby miał taką możliwość, skorzystałby.

O tym, że Mikołajki można spędzić aktywnie przekonało się dziś ponad 100 dzieci, które odwiedziły KCSW. Najmłodsi wzięli udział w szeregu zajęć sportowych, zagrali na dmuchanym boisku piłkarskim, trenowali z Mikołajem na ringu, wzięli udział w krótkiej lekcji historii przy pojeździe militarnym i otrzymali słodycze. Na najlepszych uczestników konkursów czekały nagrody, a wśród nich pendrive’y, kupony na pizze, artykuły szkolne i słodkości.

– Chcemy, żeby u nas dzieci nie tylko spędzały aktywnie czas, ale po prostu, żeby dobrze się tu czuły – zaznacza Małgorzata Jażdżewska, manager KCSW. – Serdecznie zapraszamy dzieci na nasze treningi i już pracujemy nad kolejnymi wydarzeniami skierowanymi do najmłodszych.

Organizatorem przedsięwzięcia było Kaszubskie Centrum Sportów Walki w Kartuzach przy współpracy z klubem PCNP Rebelia Kartuzy, Akademią Piłkarską Szargan Somonino, Bemol Events i Muzeum Polskiego Czynu Zbrojnego w Armiach Sprzymierzonych w Borkowie.

Wydarzenie swoim patronatem objął Burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński.

 

Dodaj komentarz

avatar
1500