Świetny występ Krzysztofa Niklasa i Gevorga Sahakiana podczas Pucharu Polski Seniorów

0

Na matach Radomia swój nowy sezon 2017 rozpoczęli klasycy. Zespół Cartusi zajął siódme miejsce, a tym samym został najwyżej sklasyfikowanym klubem z Pomorza. Krzysztof Niklas z zawodów wraca ze złotem, a Gevorg srebrem.

W składzie kartuskiego klubu wystąpili: Gevorg  Sahakjan, Sebastian Bir, Jakub Hildebrand, Damian Metza, Tigran Pogosjan, Krzysztof Niklas oraz Jakub Struczyński.

Krzysztof Niklas i Gevorg Sahakjan nie zawiedli w drodze do finałów. Wygrali swoje walki w bardzo dobrym stylu.

Natomiast w finale Krzysztof  wygrał w zdecydowany sposób i jest to jego pierwsze zwycięstwo na zawodach tej rangi w kategorii senior.

Gevorg co prawda uległ w finale swojemu rywalowi, jednak jak podkreślają trenerzy klubu z Kartuz, wielki wpływ mieli na taki rezultat sędziowie przyznając zwycięstwo zawodnikowi, który nie zdobył żadnego punktu technicznego.

Dla młodszych  zawodników, którzy zaprezentowali przyzwoity poziom to start kontrolny mający wzbogacić ich doświadczenie i określić poziom przygotowań do sezonu 2017. Ekipę na zawodach prowadził trener Bartłomiej Pryczkowski.

Info i foto: nadesłane