Kamil Mateja wystąpi na FEN 17 “Baltic Storm” po sukcesie w Nowym Targu

1
fot. nadesłane

Niedawno bardzo dobrze wystąpił na Mistrzostwach Polski seniorów w Kickboxingu Low-kick w Nowym Targu. Teraz Kamil Mateja z PCNP Rebelia Kartuzy walczyć będzie w Hali Gdynia Arena podczas FEN 17 “Baltic Storm”. Zmierzy się ze znamy z programu “Warsaw Shore” Alanem Kwiecińskim. Walka transmitowana będzie w telewizji Polsat.

W Nowym Targu odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów w Kickboxingu Low-kick. Na kartach zgłoszeniowych zarejestrowano 206 zawodników juniorskich i seniorskich. Fantastycznie spisał się Kamil Mateja, który powtórzył marcowy sukces z Mistrzostw Polski w Kartuzach, gdzie zdobył złoty medal, a PCNP Rebelia Kartuzy została Drużynowym Mistrzem Polski. Kamil stoczył 3 zaciekłe pojedynki, w których jeden wygrał przed czasem. Najcięższy pojedynek okazał się półfinałowy z zawodnikiem z Sanoka, gdzie oprócz umiejętności pomagała widownia. Walka okazała się wojną punkt za punkt, kombinacja za kombinację, zawodnik z Sanoka w 3 rundzie odskoczył na kilka punktów i Kamil nie zdołał wyrównać.

Niedługo przed Kamilem bardzo ważna walka. Wystąpi bowiem na FEN 2017 “Baltic Storm”. Podczas turniej reprezentant PCNP Rebelia Kartuzy skrzyżuje rękawice ze znanym z programu Warsaw Shore Alanem Kwiecińskim. Bilety na walkę dostępne w Kaszubskim Centrum Walki.

Gala odbędzie się w Hali Gdynia Arena  i transmitowana będzie na kanale Polsat

1
Dodaj komentarz

avatar
1500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
AKO Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
AKO
Gość
AKO

Pan redaktor zapomniał dopisać że w trzeciej rundzie Kamil z Sanoka posłał Kamila z Kartuz 2 razy na deski więc o dogonieniu rzeczywiście nie mogło być mowy ale brawa za drugą rundę i powodzenia na FEN